teisipäev, 10. juuni 2014

S Wendel

Michele Mondini

Mitmeid aastaid tagasi sain korra seal käidud ja ka tol ajal sõideti euroopakad sellel samal rajal. Jaa, just nii, rada oli täpselt sama ja ilmselt polnud seal isegi keegi sõitnud peale seda eelmist em'i. Trennidega sai puulehti täis metsaalune ikka sõidujäljed sissse. Rada ise lai, kiire ja meenutas kõige rohkem 7km pikkust lõiku mõnest maratoni rajast.
Start on endiselt liiga raju ja selle 6 nädalaga on just kõige suurem tagasiminek olnud seal. Kui eelmine aasta oli tõesti juba selgelt näha edasiminekut siis nüüd oleks nagu päris nulli tagasi vajunud. Seega olingi esimesel ringil kuskil 50-60 kandis ning hakkasin sealt tasapisi ettepoole veerema. Eelviimaseks ringiks olin 22. kohal ja enamaks jaksu polnud. Viimasel ringil tuli kõvasti pingutada, et seda kohta hoida ja see tuli välja küll.
Pildi krediit läheb juba mitmendat korda järjepanu Michele Mondini'le.